Služby

Čištění fotovoltaických panelů

Čištění fotovoltaických panelů se doporučuje alespoň 2 krát ročně. Tím zabráníte usazování nečistot na krycí sklo panelů, ale také znemožníte případný růst parazitních hub mezi rámem a samotným panelem. Panely jsou znečištěny prachem, pískem a jinými nečistotami především v závislosti na lokalitě, ve které jsou instalovány.

Čištění probíhá demineralizovanou vodou, je tedy velmi šetrné a není nutné provádět vysoušení. Kvalitní údržba panelů jim výrazně prodlouží životnost a také zvýší jejich výkon. V závislosti na množství nečistot může být efektivně zvýšen výkon panelů až o 14%.

Velkoplošné mytí budov a fasád

Provádí se demineralizovanou vodou a je vhodné zejména pro čištění prosklených, kamenných či plechových fasád. Systém umožňuje obsluze čistit do výšky až 20 metrů od země. Odpadá tím tedy nutnost použití lešení či čištění fasády za pomoci horolezecké výbavy. Mezi nejčastější typy mytých budov technologií Puraqleen patří různá logistická centra, sklady a kancelářské budovy. Mytí touto technologií je navíc oproti ostatním způsobům až o 50% rychlejší a navíc šetrné k čištěnému povrchu.

Čištění tunelů

Technologie Puraqleen je maximálně vhodná pro čištění tubusů tunelů. Ty jsou zaneseny prachem a především nečistoty produkovaných automobily. Na materiálu povrchu tunelového tělesa nezáleží (sklo, beton, keramické obklady). Naše společnost měla tu čest technologií Puraqleen provádět čištění moderního tunelového komplexu Blanka v Praze. Oproti jiným způsobům je použití této technologie šetrné a především časově méně náročné.

Máte zájem o bližší informace?

Tel.: +420 844 777 666 | Mail: dezinfekce@hgs.cz

Fotogalerie technologie Puraqleen

  • Puraqleen
  •  
  • Puraqleen
  •  
  • Puraqleen